Witam. Nastał czas na wymianę. Moje pytanie jest jakie, czy moge do silnika 2.0 dać dyfer z 1.8 z takim samym przełożeniem a dokladnie 3.38. Na jaki dyfer z przełożeniem powinienem wymienić a żeby na dyfsze 3.38 przy 100km/h ma 3000 obrotów a żeby na dyfsze X.XX? przy 100km/h bylo mniejsze obroty(np 2500) ? 1. Czy moge dać dyfer z 1.8 do 2.0 ? 2.Jaki dyfer aby zmiejszyc obroty przy tej samej predkosci? Proszę o szybką dopowiedz pozdrawiam :D