Witam, podpinam się pod post, u mnie pojawił się podobny problem z tym że auto ciągnie normalnie i dopiero przy około 80-110km/h dostaje muła. Turbo wykręca się normalnie przy niższych prędkościach. Zgaszanie auta pomaga na kilka minut. Mechanik stawia na zaworek turbiny, będę wymieniał na dniach, turbo regenerowane 2lata temu. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Autko e46 330xd Z góry dzięki