Witam serdecznie! Gdy lekko rozpędze samochód na 1 biegu i puszcze nogę z gazu, auto nie zwalnia jednostajnie, ale tak, jakbym pulsacyjnie naciskał hamulec. Można powiedzieć - dławi się. Ponad to, podczas takiego zwalniania, w momencie wciskania sprzęgła, słychać dziwne, głuche "uderzenie" a odczuć można delikatne szarpnięcie. Czy ktoś wie co to może być? Dodam, że sprzęgło i dwumas nowe (LUK).