viewtopic.php?f=73&t=117891 Witam ostatnio wymieniałem koło pasowe gdy wybrałem chłodnice i tak dalej czyli wszystko co przeszkadzało w wymianie zauważyłem ze w przewodach powietrza doładowującego znajduje się olej, gdy zdemontowałem całkowicie ten jeden przewód który idzie do turbiny zauważyłem ze w turbinie stoi olej (w dolnej części). I teraz moje pytanie do Was czy to jest normalne? Czy turbina jest do regeneracji? Czy w tych przewodach może znajdować się olej? Pozdrawiam