Witam Proszę szanownych kolegów o jakieś sugestie w jaki sposób otworzyć auto od jakiejkolwiek strony. Aku rozładowane do zera, zamek kierowcy uszkodzony. Zrobiłem mały wywiad i słyszałem, że możliwe jest podniesienie auta i podpięcie się od spodu pod maską jednak z racji, że auto stoi przy krawężniku oraz obok innych aut chyba jest to niemożliwe.. Czy uda mi się podłączyć zasilanie przez oświetelenie tablicy rejestracyjnej? Jeśli tak to czy jest różnica czy będzie to przednia czy tylna? Z góry dzięki za pomoc.