Witam BMW 120i e87 mokra podłoga jak wyżej ,sprawdziłem mate pod panelem , wszystko cacy,odpływ drożny l,na zewnątrz pod spodem na plastikowej osłonie syf niezmierny,poprzedni właściciel urwał bloczek po lewarek i tam nazbierały się skarby które blokowały odpływ,rezultat jezioro przy intensywnym deszczu ,oczyściłem wlałem płyn do czyszczenia rur ,zobaczymy czy to było to ,pozdrawiam ,może pomogłem