witam mam pytanko odnosnie tego auta http://piotr.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2427976 rok produkcji 12,2000 a model juz po lifcie, a tyl jak dlamnie z starszego modelu,sprzedawca twierdzi ze auto nie bylo uderzone ale wiadomo kazdy tak mowi jako ze jestem z Gdanska to prosze o jakies rady jak to bylo ztym liftem. Nie mam zamiaru jechac na marne taki kawal drogi Pozdrawiam
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.