Skocz do zawartości

Filipe

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Filipe

  1. Filipe odpowiedział(a) na Filipe temat w E36
    Alarm: PYTHON SP3000 U1, a moduł domykania szyb to: MPW-4 dla 4 szyb
  2. Filipe odpowiedział(a) na Filipe temat w E36
    Jestem z Żyrardowa. Okolice Warszawy. Moduł mam założony na 4 drzwi, bo przed kupnem czytałem, że taki jest potrzebny do podłączenia szyberdachu, ale jak mówię ten, co to zakładał nei podłączył szyberdachu, bo twierdził że ten moduł nie będzie tak działał. Powiedział nawet, że dla 4 szyb też by nie działał. I tak mam podłączone tylko 2 szyby i 2 kabelki wolne. Do tego te szyby działają tak, jak mówiłem, że po załączeniu nie chcą się uchylać a do tego jeszcze zapomniałem dodać, że jak zamykam pilotem, to szyba od kierowcy zaczyna się zamykać po ok 4s a po jej zamknięciu szyba pasażera zamyka się dopiero po jakiejś 1 minucie :mad2:
  3. Filipe odpowiedział(a) na Filipe temat w E36
    Napisałem w moim wątku, że osoba która mi to zakładała powiedziała, że jak chcę żeby wszsytko działało jak należy to muszę otworzyć i zamknąć szybę. I tak właśnie robię i wtedy jest dobrze, ale tylko do czasu następnego zamknięcia szyb z pilota. Reasumując żeby szybki działały tak jak powinny - fabrycznie się uchylałby i domykały te 0,5 cm, to za każdym razem, kiedy zamknę szyby z pilota, muszę je programować - opuścić i podnieść. Ale sądzę że raczej nie powinno być ! Jak tak powiedziałem w warsztacie, to człowiek, który zakładał mi domykanie powiedział, że może wina jest w tym, że zły moduł domykania kupiłem :mad2: Nie wierzę w to, tym bardziej, że kupiłem moduł na 4 drzwi, który miał być jeszcze podłączony pod szyberdach, ale ten człowiek tego się nie chciał podjąć, bo powiedział, że to nie będzie działać, że moduł jest skonstruowany na 2 drzwi, a nie na 4 tak, żeby można było pod niego podpiąć szyberdach. :mad2: :mad2: :mad2:
  4. Filipe opublikował(a) temat w E36
    Witam Może temat ten zabrzmi podobnie do innych, ale tak nie jest... Otóż mam takie pytanie... :D Jakieś cztery miesiące temu zakładałem do samochodu moduł domykania szyb i alarm, który podłączono w warsztacie do centralnego zamka, który już był. Otóż w tym samochodzie - bmw e36 przy domknięciu drzwi szyba się domyka, a przyotwieraniu delikatnie opuszcza. Po założeniu modułu tak się nie dzieje, tj. szyba pozostaje w górnym położeniu i przy otwarciu drzwi się nie opuszcza. :evil: Osoba, która mi to zakładała powiedziała, że tak już musi być, bo moduł wymusza jakieś impulsy z komputera i że nie da się tego zmienić. Jedynie jak chcę,żeby szyba się domykała podczas zamykania i uchylała podczas otwierania, to musze ją zaprogramować - tj. otworzyć i zamknąć. Czy spotkaliście się z takim zjawiskiem, czy gościu, który mi to zakładał ewidentnie coś kręci? Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :P
  5. Filipe odpowiedział(a) na encore temat w E36
    Tu trochę poczytaj. http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=47206&sid=69251b9b13bf700340b40e32b3f2ec7e Miałem taki sam dylemat co zrobić. Wybrałem sekwencję STAG-300, ale dopiero za tydzień mają mi go montować. Koszt 2600zł. Mam nadzieję, że to dobry wybór.
  6. Witam Chciałbym zapytać, jaki gaz polecacie założyć. - Zwykły - 1800zł - Sekwencja - 2600zł Słyszałem że przy zwykłym czasami coś się dzieje, może coś "wystrzelić" i uszkodzić np. przepływomierz. Czy spotkaliście się z czymś takim? Różnica cenowa jest jak widać spora... Myślę jednak o założeniu zwykłej instalacji. Samochód BMW e36 coupe 1,6 Z góry dzięki za rady :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.