viewtopic.php?f=72&t=117890 Witam i proszę o pomoc. Moje BMW e39 530i 2001 rok, Ostatnio podczas próby ruszenia autko zdławiło się i zgasło. Po próbie ponownego uruchomienia kluczyk ustawił się w pozycję 1 tzn świeci się tylko licznik kilometrów na tablicy, reszta kontrolek nie. Do tego wszystkiego nie działa zamykanie z pilota ani też ręczne. Wymontowałem wkładkę stacyjki i próbowałem odpalić ale stacyjka nie odpowiada żadne kontrolki zapłonu nie świecą. Myślę, że to może przekaźnik zapłonu, który znajduje się po drugiej stronie ale mogę się mylić. Proszę o pomoc.