Nie jestem w stanie tego pliku teraz podesłać, ponieważ to BMW jest mojego szwagra i nie mam do niego dostępu. Powiedział, że jak się zorganizuję to przyjedzie. Mam do niego 120 kilometrów, więc nie mogę kombinować na bieżąco :/ Szukałem też na forum i znalazłem, że w E90 i jest napisane żeby wykodować OC3 w module ABG. Tylko znowu nie mam pewności czy w tej E81 będzie akurat tak czy nie :/