Skocz do zawartości

matiii94

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. viewtopic.php?f=73&t=117891 Witam. Nie dawno dokonałem zakupu BMW e60 530d. Samochód jest w automacie. Od kilku dni samochód zaczął tracić moc, tak jak by wchodził w stan awaryjny. Na komputerze wyświetlają się błędy od ciśnienia powietrza i coś od filtra paliwa. Po usunięciu błędów, wskakują one ponownie i znowu zaczyna się tryb awaryjny. Mogłem sobie jeździć na tym trybie, aż do momentu kiedy zaczął wydobywać mi się z tłumnika biały dym, bez przerwy na wolnych obrotach, tak jak by się coś paliło. Z tyłu nic nie widać. Dodatkowo zauważyłem, że ubywa mi coraz szybciej płyn chłodniczy. Dopiero kiedy pojeżdzę troszkę dłużej, to dym zaczyna wydobywać się coraz mniejszy, ale jeżeli samochód postoi troszkę czasu to znowu zaczyna się to samo. Nie mogę poruszać się samochodem, nie wiem za bardzo co robić, może zna ktoś odpowiedź na ten przypadek ? Potrzebuję pilnej pomocy. Byłem u znajomego mechanika i doszedł on do wniosku, że problem tkwi w tej małej chłodniczce spalin co znajduje się u góry zaraz za chłodnicą, jak byśmy stali i patrzyli na samochód.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.