Treść opublikowana przez patrykerr
-
BMW E61 2004r. - Co to takiego?
To przypadkiem nie są elementy od wytłoczki w kole zapasowym jak masz zestaw naprawczy?
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Co do kierunków to fajna sprawna. W Audi świetne to wymyślili i efekciarsko wygląda. Tak więc jak dla mnie na plus te kierunki.
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
Jak już wymieniłes wszystko w baku i nadal tak jest to pozostaje moduł paliwa. Kup jakiś na allegro nie sa drogie tylko o takich samych parametrach. Nie trzeba kodować tego modułu . Moduł masz w bagażniku niedaleko miejsca na akumulator za osłoną. Jak cos to pisz. Ja tez to podmienilem ale u mnie jednak filtr był winowajca. A gaśnie Ci auto?
-
BMW E60 535D 2006
Bardzo ładne auto. Wcale nie najbiedniejsze. Oby dobrze służyło i się nie psuło. Jak będziesz dbać to i służyć będzie :)
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
Może i ma dobrze, bo czasem lubię sobie pogrzebać przy aucie a po za tym dążę do zrobienia z tego auta mojego ideału więc dlatego to wszystko. Mam nadzieję, ze kiedyś będzie wyglądać tak jak sobie tego życzę. Jest na to auto pewien pomysł i skrupulatnie staram się dążyć do zrobienia z tego takiej mojej "perełki".
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
Reszta opisu i zdjęć z wymiany jak już to wszystko ogarnę :) Jak mi się uda to stworzę poradnik jak to wszystko zamontować dla innych którzy może kiedyś się porwą na taki pomysł jak ja :)
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
W aucie zacząłem montować lampy oraz prowadzić wiązki od czujników poziomowania do modułu świateł. Na chwilę obecną czujniki są zamontowane, wiązki od nich poprowadzone do modułu świateł, lampy z tyłu zamontowane, wiązka z tyłu przeprowadzona do modułu oraz zdjęty przód. Robię to w wolnej chwili przed lub po pracy więc dlatego też nie udaje mi się tego wszystkiego na raz zrobić, po za tym robię to pierwszy raz i nie jestem jeszcze wprawiony w retroficie :) sporo rozbierania plastików... musiałem cały tył z kanapami rozebrać do przeprowadzenia, przy przednim czujniku trzeba wahacz odkręcić i zdjąć osłony do zamontowania czujnika, przeprowadzić wiązkę trochę to czasochłonne... pozostało mi jeszcze zamontować nowe wtyczki z przodu i lampy włożyć nowe. Na sam koniec wpiąć to wszystko do modułu... czekam jeszcze na przesyłkę bo zapomniałem kupić konektory do wpięcia kabli we wtyczkę od modułu tak więc to mnie trochę blokuje a później kodowanie i RADOŚĆ Z JAZDY :) Kilka fotek z dotychczasowej pracy przy aucie... http://static.pokazywarka.pl/e/d/g/9e55c4792b992ac8ec42c9ccdde75907_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/1/z/8/9123986342d8aebc3713a443473ac0ac_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/c/0/f/0cd87bc8b8591dd1ba3d001f723fc1aa_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/8/4/6/e0dcded4051170ab225c52d1a25109ec_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/k/v/c/8043e42442bee8848ed1d61ef9653085_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/k/3/y/1493fac37e3293fe27165701441eb945_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/k/y/h/1446a1d3d595707885563166fff05477_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/g/a/m/7ce2a67adff99ec25aa3152881bb7877_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/o/y/q/848ef282d9003bb814308b782b449c2d_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/o/y/b/a8fa9b8a4764daab2d55eb9a8a2a7517_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/k/c/0/809cb440f46e8ee6b781da4d29162a95_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/u/x/c/42699c77a1f1eee579ff1fef3c99ad26_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/n/6/w/ef2ad4f2e2aba3621abd88b8e85dda3a_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/d/v/t/e54389cc0421712b46321382bbd1fe34_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/p/w/o/a9b0a8c381be4aa674b7d93df7cbd92d_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/f/m/q/c35eaa175facc428b559adaf2bb13e78_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/2/9/k/4a2d382664e82bf9705ce5b413db9a75_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/d/g/m/9da0eeb164c864f2a6299aa6979fad18_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/1/w/v/6dd4d33a38fc68508be86e78da138aa3_big.jpg?1494881318 http://static.pokazywarka.pl/w/m/e/d43ac22644b8793810800be3a7d0c886_big.jpg?1494881318 P.S. Przyszła do mnie jeszcze w zeszłym tygodniu paczka z folią 3M (czarny połysk) do obklejenia listew okiennych i tylnego dyfuzora od M-Pakietu, ale na to przyjdzie jeszcze czas bo muszę jedno zrobić aby za drugie się zabrać, na razie szukam jeszcze progów od M-Pakietu w normalnych pieniądzach... co nie jest łatwe... wszystko co ma w nazwie M-Pakiet kosztuje :)
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
Koło 3-4l bo miałem okolo 2/5 zbiornika podczas robienia przy pompie
-
E60 nie pokazuje mi poziomu paliwa i dystansu
Być może masz pływaki uszkodzone
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
u mnie była widoczna różnica w ilości paliwa jak coś. Raczej będzie taka różnica bo to chodzi orientacyjnie aby było równo a nie że z jednej strony 25l a z drugiej tylko 5l.
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
A może pływaki są uszkodzone. Bo masz pływak przy pompie i przy filtrze.
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
u mnie jak dmuchałem w filterek to normalnie była w nim benzyna a z nią wylatywał czarny syf. Więc na pewno to była wina filtra z resztą ja miałem błędy odnośnie pompy paliwa i silnik otrzymywał o 25% za małą dawkę paliwa przez co brakowała mu mocy w wyższych partiach obrotów.
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
Ja kupiłem używaną pompę i była sprawna ale chyba się uszkodziła przez zapchany filtr bo później sama padla a wątpię aby pompa która kupiłem używaną tak szybko padła bo po tygodniu. Wkurzyłem sie i kupiłem cały nowy zestaw i już nie mam z tym problemów.
-
E60 530i gaśnie przy połowie baku
Tu masz zdjęcia mojej starej pompy + filtra paliwa. Pompa to ta z przewodami paliwowymi, natomiast filtr to ten bez przewodów. Masz zdjęcia jak on wygląda. Jeżeli on nie jest zapchany to nie wiem co to może być, możliwe, że pompa może wariować ale mówisz, że jest już kolejna włożona. Ja bym zaryzykował z tym filtrem, u mnie to pomogło. http://static.pokazywarka.pl/0/i/4/24eadc753fa32f62f306ca481bb8171e_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/2/t/h/9289e93df4016dd82bc88a3dff4d33ca_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/h/o/2/a118da129f9e9bb8778fbd498c7e8b26_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/3/f/l/03e75d23cac0a9f4d4f1f3757bb9dfad_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/o/r/c/60cf0c3a3bf321c6d57bb25da2c7ea20_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/g/n/v/345faf079771d35bfc6971faa9789015_big.jpg?1493994509
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
Tu masz zdjęcia mojej starej pompy + filtra paliwa. Pompa to ta z przewodami paliwowymi, natomiast filtr to ten bez przewodów. Masz zdjęcia jak on wygląda. Jeżeli on nie jest zapchany to nie wiem co to może być, możliwe, że pompa może wariować ale mówisz, że jest już kolejna włożona. Ja bym zaryzykował z tym filtrem, u mnie to pomogło. http://static.pokazywarka.pl/0/i/4/24eadc753fa32f62f306ca481bb8171e_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/2/t/h/9289e93df4016dd82bc88a3dff4d33ca_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/h/o/2/a118da129f9e9bb8778fbd498c7e8b26_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/3/f/l/03e75d23cac0a9f4d4f1f3757bb9dfad_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/o/r/c/60cf0c3a3bf321c6d57bb25da2c7ea20_big.jpg?1493994509 http://static.pokazywarka.pl/g/n/v/345faf079771d35bfc6971faa9789015_big.jpg?1493994509
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
A jakie elementy Cię interesują? Wydaje mi się że nie bo to wszystko jest zalane plastikiem. Raczej aż tak się nie rozdrabnia producent. Po za tym co tam potrzebujesz jeżeli z jednej strony masz obudowę, pompę i przewodu paliwowe do filtra.
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
W wątku podałem numer części więc wystarczy w google wpisać i wyskoczy. Tu masz przykładowy link: https://www.autoczescionline24.pl/bosch-7005497.html
-
Bmw 525D Młody NNI E60
Proszę bardzo. Witamy w gronie użytkowników e60. Widzę że na początku było trochę roboty przy aucie. Fajna felga i widzę że z przodu naciągi są. Co za rozmiar tam siedzi opony bo jeżeli felga oryginał to chyba 19 powinny być. Do tego w m pakiecie więc ładnie się prezentuje. Lampy sam zakładałeś czy kupiłeś taką bo widzę że masz zamienniki wzorowane na polift. Szerokość życzę oraz bezawaryjności.
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
Nie jest rozbieralny. Przynajmniej ten mój ale myślę że wszystkie mają tak samo. Ten filtr jest zatopiony w plastiku. Jak chcesz to mam gdzieś jeszcze ten stary filtr to Ci mogę podesłać zdjęcia
-
BMW e60 lampy LCI po lifcie do e60 przed liftem?
http://bmwcentrum.pl/zestaw-przewodow-doposazenie-w-swiatla-lci-bmw-e60,id812.html Jak coś to pod tym linkiem masz cały komplet oryginalnych adapterów na LCI przód i tył.
-
Bmw 525D Młody NNI E60
Wszystko fajnie cacy... ale podałbyś VIN rozkodowany oraz zdjęcia auta tak jak robią to inni w tym dziale. A dopiero później opisał przeprowadzone naprawy. Podejrzyj tematy innych użytkowników jak post pierwszy wygląda.
-
E60 Zmiana lamp PRE LCI na LCI - wiązka czujników poziomu
Już wszystko jasne :) to ta sama wtyczka tylko, że każdy z nas pokazywał z innej strony :) zamówiłem te wtyczkę z kablami i tak to się prezentuje: http://static.pokazywarka.pl/j/1/3/a3b593af0cd47c75b555cfb87793e4e0_big.jpg?1493246728 http://static.pokazywarka.pl/d/2/3/0db6b7836ea0d4c85c0cf1d8c847d253_big.jpg?1493246728
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
I przed chwilą przyszedł ostatni element do układanki :) czyli kable do zrobienia wiązki w aucie :) oczywiście kolory nie są takie jak na schematach BMW bo nie mogłem takich dostać, ale każdy jest innego koloru abym mógł sobie łatwo to wszystko ogarnąć. http://static.pokazywarka.pl/l/t/i/edd136ddec489555fbf1e785d5e3d37e_big.jpg?1493287123
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
No tak, tylko po co wkładać w długie żarówkę H7 skoro jest bi-xenon i on wg. BMW spełnia swoje zadanie. Tak jak już wspominałem wcześniej, w tej atrapie znajduje się żarówka H8, która oświetla ringi. Innej funkcji ta atrapa nie posiada.
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
Atrapy już dawno pomalowane, natomiast dziś mam chwilę aby wrzucić efekt końcowy. Wygląda ładnie, zobaczymy jak będzie służyć. Efekt finalny: http://static.pokazywarka.pl/6/k/4/4e38dc0e899b082807f41ac9c8a11ce7_big.jpg?1493246728 http://static.pokazywarka.pl/c/p/n/c0cdcb899c9b259ab17b891f8a79af33_big.jpg?1493246728 http://static.pokazywarka.pl/j/r/z/7ff38fde5a0fcf762aeb18f9298a2f97_big.jpg?1493246728 http://static.pokazywarka.pl/3/l/r/6f15cf5680c4d2b069b3edea93f05f47_big.jpg?1493246728 http://static.pokazywarka.pl/i/k/j/7e80c7b5ea9ab02ac0303639e949061f_big.jpg?1493246728 W dodatku wczoraj przyszły mi wtyczki do czujników poziomowania wraz z zaprawionymi kablami aby wpiąć do wtyczki, jedyne na co jeszcze czekam to wiązkę przewodów, która mam nadzieję że jutro przyjdzie i to będzie komplet jaki mi potrzebny do montażu lamp. Wtyczki zamówione w sklepie https://czescidobmw.pl/ , który bardzo sprawnie przysłał zamówione części i kontakt również bardzo sprawny i miły. http://static.pokazywarka.pl/j/1/3/a3b593af0cd47c75b555cfb87793e4e0_big.jpg?1493246728 http://static.pokazywarka.pl/d/2/3/0db6b7836ea0d4c85c0cf1d8c847d253_big.jpg?1493246728