Cześć, włącza się kontrolka od niezapiętych pasów bezpieczeństwa na wyświetlaczu i nie jestem w stanie stwierdzić czy moja czy pasażera, gdyż jest tylko jedna kontrolka. Ponadto dzieje się to podczas jazdy w dwie osoby i stąd moje domysły. Kontrolka się pokazuje i znika. Edit: Kontrolki od poduszki nie ma, jest tylko ta pojawiająca się i znikająca od pasów bezpieczeństwa.
Witam mam pytanie odnośnie pasów bezpieczeństwa. Ile w w/w modelu jest czujników niezapiętych pasów bezpieczeństwa, bo mam problem , gdyż podczas jazdy zapala mi się czujnik od braku pasów. Pozdrawiam
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.