Witam serdecznie, jestem nowy na forum wiec bardzo prosze o wyrozumiałość. Posiadam BMW E30 z silnikiem M54B25 i ostatnio pojawił sie problem z pedałem gazu. Po odpaleniu i dogrzaniu sie sinika bumer zaczyna lekko falowac na wolnych oprotach, widać objawy zabogatej mieszanki (czarne dymy z wydechu) i po wcisnieciu pedału gazu do końca przepustnica jakby zamyka sie i nastepuje brak jakiejkolwiek reakcji na wciskanie gazu. Wpinałem ja do komputera i nie pokazywało jakiś szczególnych błedow. Bardzo prosze o pomoc