witam koledzy mam pytanie zakupiłem bmw x6 E71 i są zaślepione wejścia podgrzewanie śiedzen ale sprawdziłem i mate posiadam i też podłączone ale nie wiem czy wystarczy zakupić tylko przełącznik i gdzie taki moge znalesc czy cały panel musze kupic . prosze o informacje jeżeli ktos sie orjetuje z gury dziekuje i pozdrawiam .
Witam wszyskich mam pytanie i szukam pomocy a mianowicie,posiadam bmw x6 e71 od paru miesiecy i chciałbym założyć hak który już kupiłem ,ale nie mam istrukcji podłączenia elektryki 13 pin i schematu ogulnie to dziekuje za pomoc
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.