Treść opublikowana przez radek8686
-
BMW E90 2009r WBAPN11010A735940
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękuje za rade jutro może jak sie wyrobie z czasem to pojade zobaczyc
-
BMW E90 2009r WBAPN11010A735940
radek8686 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich co powiecie na temat tego bmw z tego co gosc mówił to zderzak był malowany i spawany i maska wymieniona została reszta idealna. I jak ktos moze mi win rozkodowac to bardzo bym prosił. http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-lift-2-0d-143km-2009r-idealny-stan-CID5-IDdl9tD.html#04069d32f2
-
BMW e90 WBAPN11020A733677
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzieki
-
BMW e90 WBAPN11020A733677
radek8686 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam mam pytanie co sądzicie na temat tego ogłoszenia i jak by ktos mógł rozkodować vin to bardzo bym prosił może ktoś był i oglądał już ten samochód http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-aso-nawi-pdc-manual-zimowki-oplaty-gwarancja-ID6ygvLD.html#e7a0793ba9
-
BMW e90 LCI 2.0d WBAPN31030VH03062
radek8686 odpowiedział(a) na forfit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak było już to auto bo ja też sie o nie pytałem byłem oglądac i nie polecam szyba z przednia nie oryginalna sztukowane jekieś spryskiwacze do reflektorów które nie działają bo sa podłączone do jakiegos zbiorniczka zamontownego pod maską nie polecam
-
BMW E90 320d M-Pakiet vin WBAVC31060PY57697
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbardzo wam dziekuje za opinie. Może zncie kogoś kto ma ładną i zdbaną e90 może byc po lifcie
-
BMW E90 320d M-Pakiet vin WBAVC31060PY57697
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki za vin twoim zdaniem warto było by kupić i czy warta jest tyle kasy
-
BMW E90 320d M-Pakiet vin WBAVC31060PY57697
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak to ta przepraszam śpieszyło mi sie i zapomniałem dodać ale już dodałem
-
BMW E90 320d M-Pakiet vin WBAVC31060PY57697
radek8686 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich co myślicie na temat tego bmw ładnie wygląda na zdjeciach podobno ma tylko malowany przedni zderzak. I czy waszym zdaniem to jest oryginalny m pakiet i czy jest warte tych pieniędzy. I jak by ktoś rozkodował win to bardzo dziekuje. http://allegro.pl/bmw-e90-320d-m-pakiet-oryginal-189-tys-navi-skora-i6115769014.html#thumb/3
-
BMW e30 WBAAB110X0EA07284
dla mnie też jak bym kupił to na pewno bym wymienił
-
BMW e30 WBAAB110X0EA07284
ok przepraszam czyli to z otomoto nawet nie warto oglądać
-
BMW e30 WBAAB110X0EA07284
Witam szukam już od dawna zadbanej e30 i znalazłem takie ogłoszenie co myślicie o tym bmw i jak ktoś może rozkodować vin. Warta waszym znaniem jest 14 tyś https://www.facebook.com/groups/bmwpolska/permalink/1133636936700012/ I jeszcze takie znalazłem i jutro pojade oglądać bo mam w sumie blisko http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-w-b-dobrym-stanie-bez-korozji-118-tys-km-ID6y5QpD.html
-
BMW e90 LCI 2.0d 177KM WBAPN31030VH03062
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzieki wielkie za pomoc może jeszcze ktos cos napisze czyli ogólnie nie polecacie tego bmw
-
BMW e90 LCI 2.0d 177KM WBAPN31030VH03062
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzepraszam zapomniałem zamieścic ogłoszenia bo spieszyło mi sie ale już to naprawiłem :)
-
BMW e90 LCI 2.0d 177KM WBAPN31030VH03062
radek8686 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich mam pytanie co sądzicie na temat tego samochodu czy warto było by go kupić. Byłem oglądałem i tak wizualnie jest wszystko ok. Podaje numer win WBAPN31030VH03062 może ktoś pomoże w rozkodowaniu. A jak waszym zdaniem sprawuje sie ten silnik bo ja słyszałem że podobno jest bardzo dobry. http://allegro.pl/bmw-e90-lci-2-0d-177km-skora-duza-navi-i6089757247.html#thumb/3
-
BMW E30 COUPE
dzięki za rade może ktoś coś jeszcze mi napisze na temat tego samochodu
-
BMW E30 COUPE
ja chce auto tylko na ładną pogodę :D troszkę obniżyć i zrobić z tego zabytek byłem oglądać ten samochód i on był cały malowany i z przodu nie ma oryginalnej szyby dzwoniłem do serwisu BMW i są w stanie zamówić mi taką szybę razem z chromowym rantem to by mnie wyniosło 1680 zł i jak bym się zdecydował kupić to na pewno bym wstawił oryginalną a z tego co widziałeś na zdjęciach to jest warte swojej ceny i czy zderzaki itd jest wszystko oryginalne z tego co się orientuje to wydaje mi się że tak a ty jak myślisz.
-
BMW E30 COUPE
Witam zamierzam kupić bmw e30 i znalazłem takie ogłoszenie. Czy waszym zdaniem warto kupić ten samochód. I czy ktoś mi pomoże z numerem vin WBAAK5101D9071538 http://allegro.pl/bmw-e30-coupe-1983r-z-niemiec-prlauto-506-66-99-69-i5952038373.html
-
BMW Seria 3 ALPINA WAPD320006XL10149 Kościerzyna
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jest vin tej alpiny WBAVC31050PY60123 i pytałem sie gościa czy zawieszenie też jest tuningowane przez alpine to powiedział mi że chyba tak sam nie wie, bo dzwoniłem się pytać o części do alpiny to w sklepie powiedzieli mi że jeśli chodzi o zawieszenie to części nie są do zdobycia :(
-
BMW Seria 3 ALPINA WAPD320006XL10149 Kościerzyna
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna temat części do alpiny dowiedziałem się od znajomego który dobrze zna się na BMW i sam posiada parę samochodów BMW i odradził mi zakup i mówił zebym sobie kupił dobra e90 bo części tanie(w porównaniu do alpiny) i nie wiem właśnie co tu robić
-
BMW Seria 3 ALPINA WAPD320006XL10149 Kościerzyna
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo dziękuje wszystkim za pomoc. Odnośnie części to dowiedziałem się że są droższe od normalnych jutro zadzwonię do gościa i poproszę o vin z kielicha.
-
BMW Seria 3 ALPINA WAPD320006XL10149 Kościerzyna
radek8686 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuje za pomoc a możesz mi podesłać jakieś linki do sprawdzenia numeru vin.
-
BMW Seria 3 ALPINA WAPD320006XL10149 Kościerzyna
radek8686 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicie na temat tego BMW http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-alpina-no-149-bi-xenon-200km-ID6yc0i3.html Czekam na wasze opinie