Problem zażegnany i rozwiązany. Oto powody, dlaczego nie chciał mi się załączyć wentylator: 1. Poszedł rezystor w wentylatorze 2. Rok temu kupiłem nowy termostat (podróbkę). Nie wiedziałem że jeżeli oryginalny termostat nawala, to się otwiera, lecz jeżeli jest to podróbka to się blokuje i nie otwiera na duży obieg co właśnie u mnie się stało 3. Zapowietrzony układ chłodzenia tak wiec wpływało na to więcej niż jeden czynnik, ale w końcu wszystko działa :mrgreen: