Witam serdecznie forumowiczów. Mam ostatnio problem ze skrzynią biegów w mojej beci E34 525 tds touring. Ze skrzyni dochodzą stuki, typowe, cykliczne terkotanie, słyszalne oczywiście na wolnych obrotach. Stuki te cichna po wciśnięciu sprzęgła, ale to nie wina łożyska wyciskowego ponieważ odgłosy dochodzą z przeciwnej strony skrzyni. Poza tym żadnych objawów. Skrzynia pracuje cicho, biegi nie wyskakują, drążek nie ma drgań. Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem proszę o wpis, co to może być, jakie koszty naprawy. pozdrawiam