Witam. Mam do kupienia felgi styling 63 19". Przód 9J- -48ET, tył 10J- -45ET ,opony z przodu 215/35 z tyłu 235/35. Mają one iść do e46 sedan, z przodu gwint z tyłu obniżona na sprężynach, i teraz parę pytań. Czy wejdą bez problemu ? Czy trzeba dać dystanse ? I jak tak to jakie ? Nadkola NIE są zrolowane.
Witam. Panowie mam Problem z INPA, nie moge usunac bledow wyskakuje mi "Error memory has been cleared" . Bledy nie usuwaja sie tylko zostaja dalej w pamieci, i ciagle w kolko. co to moze byc ?
1 306 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.