Witam. Jestem tu nowy bo niedawno stałem się posiadaczem bmw e46 2.0 diesel rok 2000. Od początku mojego użytkowania auta nie jechał on tak jakbym tego chciał. Dziś po pobycie na hamowni tylko się w tym upewniłem. Samochód ma na liczniku 280 tysięcy. Katalizator wycięty. Oto wykres z hamowni. Mam nadzieje że coś podpowiecie co może być odpowiedzialne ze taki nagły spadek momentu i tak niską moc mojego egzemplarza. Ps. jestem z elbląga więc może ktoś podpowie jakiś porządny warsztat z okolicy. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź. http://www.pl.image-share.com/ijpg-460-227.html