Dokładnie.....radio z monitorem 16:9 :D Spoko...dzięki za zainteresowanie, mam nadzieję, że więcej ludzi będzie chciało nam pomóc :D No nic...czekamy, chyba, że masz jakiegoś pewniaka, który może znać odpowiedź ;) A i przy okazji odsyłam do mojego drugiego posta na temat głośników i wzmacniacza :D
Witam. Moje pytanie dotyczy trzech diod nad prawym górnym rogiem wyświetlacza. Jedna z nich, środkowa, miga cały czas na czerwono. Co one oznaczają i czemu miga ta środkowa?? Przypominam: X5 E53 2003 r 3.0d. Z góry dzięki za pomoc.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.