Witam, w moim e39 2.5tds, nawalil dwumas, przy okazji tej awarii zastanawiam sie nad zmiana skrzyni z manuala na automat (zawsze wolalem automaty ale trafil sie manual) . Co jest potrzebne do takiej przekładki i czy jest w ogóle sens to robic? Pomyslalem ze skoro ludzie przekładają z automatu na manual to i w druga stronę sie da. Wszystko jest kwestia finansow
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.