witam... od pewnego czasu mam problem z beta. pali mi sie check i raz na jakis czas zgasnie i tak po okolo dniu znow sie zapali. blad jaki pokazuje to blad mieszanki paliwa czy cos takiego. ogolnie to mam wtedy odczucie jak by nie palil na jakims garku. ogolnie to problem tkwi tylko na benzynie bo jak przezyci sie na LPG to wszystko jest ok dodam ze to szarpanie przy ruszaniu jest tylko na zimnym silniku i nie moge dac sobie z tym rady i mechanicy u mnie nie wiedza co jest przyczyna prosze o odpowiedz