Witam posiadam bmw e46 320d 1999 od jakiegos czasu mam problem ze slizgajacym sie sprzeglem nic by nie bylo w tym dziwnego jakby sie slizgalo zawsze a moj przypadek jest taki ze gdy ja odpale rano nic sie nie dzieje ani troszke sie nie slizga na 4 i 5 biegu po przejechaniu okolo 20km dopiero zaczyna sie odczuwac slizgajace sprzeglo z uplywem kilometrow slizganie narasta i to nie malo na 4 biegu przy delikatnym dodawaniu gazu juz wpada w poslizg nie mam pojecia co to moze byc. Mysle jesli sprzeglo by sie konczylo uslizg by bylo czuc od razu po odpaleniu.
Dzisiaj byłem na dwóch diagnostykach pojazdów przewiozlem oby dwoch diagnostów zeby zobaczyli w czym problem i nie wiedzieli co jest, nic nie znalezli. co do sanek żadnych pęknięć nie ma. Gdy sie krece w kolko to tez puka nie zaleznie czy na biegu czy na luzie czy szybko czy wolno.. Pomocy co to moze jeszcze byc??
Witam jakis tydzien temu pojawil sie strasznie dziwny odgłos podczas skręcania w lewą strone. Wystepuje on przy ostrym łuku z tylnej prawej strony. Odgłos przypomina gdy nam z przodu wahacz pojdzie i własnie tak tyka przy skrecaniu. Zauważylem rowniez gdy ruszam slysze delikatne trzeszczenie z okolic tylnej polki nie wystepowało wczesniej. Byłem na diagnostyce samochod sprawdzony był na szarpakach i recznie powiedziano mi ze wszystko jest w porzadku. Miał ktos kiedyś podobny problem i wie co to moze tak dziwnie pukac?
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.