Juteo postaram się zajrzeć pod samochód to stwierdzenie co to. Ale na ta chwile powiem tak ze nie ważne jaki jest wrzucony bieg jak poruszy się drążkiem w lewo to prawie się nie rusza a w prawo to ucieka w stronę pasażera. Momentami nawet zamiast 5 wchodzi 3
Niestety nie dało się ściągnąć gumy z drążka ale jakiś dostęp był. Niestety nie wydaje mi się żeby był to koszyczek. Niesety nie mam żadnego dostępu do kanału ale bez niego się nie obędzie
Witam W mojej e36 mam problem z luźnym drążkiem biegów. Mimo wrzucone go biegu drążek rusza się na prawo i lewo. Po szukałem trochę i znalazłem podobne tematy i mniej więcej wiem które części mogą być za to odpowiedzialne (realom) ale nie wiem czy trzeba wjechać na kanał czy da się poprawić z "góry" po wyciągnięciu skóry i gum które są przy drążku
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.