Witaojcie wszystkie krzywe twarze z Beemek. Olej zalałem okazało się b.dobry liqui moly 5w30 syntetic. Przy próbie uruchomienia silnika nie wiem co się stało ale ukręciło wał pękł w 2 miejscach, łancuch przeskoczył k u r w a j a p i e r d o l e jak to tego doszło nie mam pojęcia.Wiem tylko że płyne..A mogłem kupić Audi... Poszukuje goły słupek do E49 2003 320d automat najlepiej w dobrej cenie przebieg poniżej 300 tys Tel 797 279 005 Juras ZIP Lublin