Dzięki za odpowiedz. Właśnie w tym problem, że jeżdżę uważnie tym autem tzn. uważam na wszystkie dziury i krawężniki. Fakt, że czasami coś stuknie ale to jest normalne wydawałoby się na polskich drogach. Dziwi mnie, że przy normalnej jeździe takie rzeczy się dzieją. Nie jest to normalne bo nigdy wcześniej w innych autach nie miałem takiego problemu... Wychodzi na to, że te koła mają tylko ładnie wyglądać bo to jest nieporozumienie by wymieniać opony co miesiąc... No nic, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś inne pomysły czy wskazówki będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam