Cześć Mam e87 188d po lifcie z xenonami. Wrzuciłem do ringów żarówki 7500k ale przy włączonych xenonach wydają sie one żółte (żarówki dobre nie pamietam jakie ~70 zł para). Nie chce markerów bo ponoć ich w dzień nie widać w ogole a pozatym tracą światło na większych ringach (na mniejszych jest ok - tak jak żarówka). Czy da sie zainstalować ledowe ringi do tego modelu ? Ktoś już to robił ? Widziałem takie ringi na e87 ale w modelu przedliftowym Szukałem na necie ale nie ma nic na ten temat.. Każdy wciska tylko markery. Pozdro.