Witam serdecznie. Od pewnego czasu szukam nie drogiego BMW E46. Mój budżet to 10000 zł. Znalazłem to:http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-klimaalupiekna-i-zadbanaigla-CID5-IDaYqKF.html#657f111f0c. Jutro mam zamiar pojechać i obejrzeć. Na co zwrócić uwagę? Będzie ze mną znajomy mechanik ale może jest coś szczególnego, co warto sprawdzić. Martwi mnie inny kolor jednej części osłony silnika. Widać to na jednym ze zdjęć. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.