120i (177km). Przelot do Belgii. W sumie zrobione 2300 km. Średnie wyszło 8.1 (ale Belgia i Holandia max. 130). Troche w tym było jazdy po mieście. Jeżdząc po mieście nie schodzi poniżej 10. A teraz ciekawostka - ta sama trasa ok. 100km - min. średnie spalanie 5,6l. Natomiast maksymalne 11l. Czas przejazdu - różnica 10 min (1h20 i 1h30).
Max jest załeżny od skrzyni automat (manual). Spora szansa że na zimowych pojedzie szybciej (niekoniecznie bezpieczniej) ze względu na mniejsze opory toczenia i powietrza (węższa opona - z tego co pamiętam masz tak jak ja)
225/45 takie samo przód i tył chyba. 245 z tylu to ma chyba w standardzie m135i a moc ze dwa razy większa:) w m-pkiecie przy silniku 120i masz 17" i 225 z przodu i 245 z tylu - przynajmniej u mnie tak dali ;)
F20 120i 177Km 2015 przejechane 4 tys. km lato - 17 (225p/245t) zima - 16 (205) średnio wyszło 10.0 - wynik z komputera jeżdze trasa/miasto 50/50% miasto: Szczecin jazda z różnymi stylami od eco do sport
293 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.