nie wymieniałem wcześniej oleju :( pojechałem do serwisu BMW miałem podłączony w czasie jazdy widać było jakiś błąd tzw chwilowy polecili jeszcze raz wymienić olej :( tłumaczą że jeśli olej nie był wymieniany to ta pierwsza wymiana wypłucze zabrudzenia po drugiej wymianie błąd się pojawił ale tylko chwilowo po wyłączeniu zapłonu ginie. jest to tylko w sytuacji jazdy na D w trakcie jazdy w trybie 1,2,3,4,5 nic się nie dzieje ale to nie rozwiązuje problemu