Miałem identyczny problem Jesli regeneracja wtryskow nie pomaga na dlugo to wydaje mi sie ze wiem co to jest. A nie dzieje wam sie tak ze w deszczu albo po myciu objawy sie nasilaja??
Witam serdecznie tak jak w temacie w boczku za tylna lewa lampa jest jakiś podciągną Włącznik wyłącznik i logo żeby sprawdzić w instrukcji ale niestety takowej nie posiadam. Moze ktoś wie co to jest?
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.