-
325i pochałania duże ilości oleju
Remont silnika mnie troche przeraża ale przecież jak by pierścienie siadły to czymś by sie to objawiało spadkiem mocy, falowaniem obrotów lub dymieniem z rury. Ciśnienie na cylindrach zmierzę pod koniec miesiąca wiec wtedy dodam posta z wynikami. Rozmawiałem ostatnio z kolega z pracy on miał m3 i mówił ze jemu nawet 1l oleju brał na 1000mil ze poprostu ten typ tak ma, a według was jaka jest granica tolerancji dla tego silnika??
-
325i pochałania duże ilości oleju
Wiec według CB zużycie jest za duże?
-
325i pochałania duże ilości oleju
Panowie posiadam e46 2001r 2,5 193KM 94k mil na blacie. Moja bunia posiada dość spore zapotrzebowanie na olej mianowicie na 2000mil dolalem 1,5l. Czytając rożnego rodzaju fora polskie, angielskie i USA wszyscy piszą ze te silniki lubią łyknąć olej w granicy do 1l na 1000mil. Mi sie to wydaje duzo... Nawet bardzo zwłaszcza ze moja nie dymi, nie ma ubytku na mocy, nie ma falowania obrotami ani żadnego wycieku, jeżdzę na castrol 5w40 i opinie tez są rożne ze niby ten olejek to kicha, lubi "znikać" z silnika. Moje pytanie brzmi następująco Ile wam ubywa oleju z tego motoru, chciał bym poprostu porównać konsumpcje lub ewentualnie wyeliminować (zredukować) ten ze ubytek. Po głowie chodzi mi jeszcze wymiana odmy ale jeżeli przy tym silniku tak to wyglada to nie ma sensu jej wymieniać. Dodam jeszcze ze momentami mam ciężka nogę Ps. Wiem ze ten temat był juz poruszany wiele razy ale chciał bym poprosić o wasze szczere odpowiedzi Dzięki i pozdrawiam
-
Jakie radio BMW E46 316 ti 2001 zamiast PH7090?
Nie chodzi mi o zmieniarkę tylko o podłączenie radia z tylu, porównaj jaka nasz kostkę
-
320d "bawełna" filtra powietrza
Ja w swoim wyrzuciłem ta bawełnę ale może jest faktycznie tak jak wy mówicie tylko czy istnieje możliwość ze ów bawełna zostanie zassana do silnika ? Bo juz nie pamietam jak to w tym dieslu jest skonstruowane.
-
Jakie radio BMW E46 316 ti 2001 zamiast PH7090?
Te dwa pierwsze radyjka co podałes to te najstarsze, a te z przyciskiem mode maja " niby" możliwość podłączenia zmieniarki, niby ponieważ u mnie nie działa nie wiem dlaczego. Ja ci powiem tak weź zobacz na jakich kabelkach masz z tylu podłączone i wtedy porównaj czy któreś z tych radyjek bd pasować
-
Radio kasetowe
A jeszcze mam takie pytanko czy ja potrzebuje do zmieniarki jakiś modulator lub coś takiego??
-
Radio kasetowe
Mam dźwięk wtedy
-
Radio kasetowe
nie, nie kolego moje jest bussines ( foto w załączniku), gdy podłączyłem zmieniarkę na wyswietlaczu pokazuje CD od1 do6 oraz numer utworu. Nie mam pojęcia jak sie z tym uporać, i nie wiem czy szukać jeszcze jednego kabla za radiem bo może coś złe podłączam albo czegoś brakuje http://naforum.zapodaj.net/f7f2c47d816a.jpg.html
-
Radio kasetowe
Chlopie a jakie masz w temacie i na zdjęciu. Z radiem kasetowym współgra zmieniarka CD odpowiada za to przycisk mode. Nie udzielaj sie "chłopie" pytam kogos kto miał z tym styczność
-
Radio kasetowe
Ktokolwiek panowie ?? Bo nie ogarnę tego sam
-
Radio kasetowe
http://naforum.zapodaj.net/30f2221d6e7c.jpg.html
-
Radio kasetowe
Nie mogę znaleść informacji o takim konkretnym radiu. Na rysunku poniżej są tak jak by 3 wtyczki jedna duża i dwie małe pod spodem zaznaczone strzałką, przeglądając fora i filmiki na yt wszyscy maja tam gniazda z których wystają piny a u mnie w jedny wystają a do drugiego wchodzą (samiczka) i teraz tak to tego gniazda zaznaczonego czerwona strzałka podpiolem kabel aux i nic nie działało wiec kupiłem zmieniarkę podłączyłem w bagażniku na dwa kable elegancko słychać ze śmiga pracuje przezuca płyty na radyjku tez czyta płyty ale dźwięku nie ma, moje pytanie jest takie czy takie radio obsługuje aux i zmieniarkę czy musze zmienić radio na CD
-
Radio kasetowe
Witam panowie Posiadam radio kasetowe z wtyczkami których nie mogę znaleść w zadnymi innym temacie ani na yt. Nie znam sie na elektryce samochodowej dlatego wstawiam foto http://naforum.zapodaj.net/50d3f3e378a1.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/50d3f3e378a1.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/7a44854b9e39.jpg.html Kupiłem tez kabel aux i zmieniarkę do bagażnika i dalej nie ma dźwięku Ktoś ma pojęcie co podziałać z tym radiem zeby grała muzyka? Dzięki i pozdrawiam