Skocz do zawartości

Patryke46325ci

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Remont silnika mnie troche przeraża ale przecież jak by pierścienie siadły to czymś by sie to objawiało spadkiem mocy, falowaniem obrotów lub dymieniem z rury. Ciśnienie na cylindrach zmierzę pod koniec miesiąca wiec wtedy dodam posta z wynikami. Rozmawiałem ostatnio z kolega z pracy on miał m3 i mówił ze jemu nawet 1l oleju brał na 1000mil ze poprostu ten typ tak ma, a według was jaka jest granica tolerancji dla tego silnika??
  2. Wiec według CB zużycie jest za duże?
  3. Panowie posiadam e46 2001r 2,5 193KM 94k mil na blacie. Moja bunia posiada dość spore zapotrzebowanie na olej mianowicie na 2000mil dolalem 1,5l. Czytając rożnego rodzaju fora polskie, angielskie i USA wszyscy piszą ze te silniki lubią łyknąć olej w granicy do 1l na 1000mil. Mi sie to wydaje duzo... Nawet bardzo zwłaszcza ze moja nie dymi, nie ma ubytku na mocy, nie ma falowania obrotami ani żadnego wycieku, jeżdzę na castrol 5w40 i opinie tez są rożne ze niby ten olejek to kicha, lubi "znikać" z silnika. Moje pytanie brzmi następująco Ile wam ubywa oleju z tego motoru, chciał bym poprostu porównać konsumpcje lub ewentualnie wyeliminować (zredukować) ten ze ubytek. Po głowie chodzi mi jeszcze wymiana odmy ale jeżeli przy tym silniku tak to wyglada to nie ma sensu jej wymieniać. Dodam jeszcze ze momentami mam ciężka nogę Ps. Wiem ze ten temat był juz poruszany wiele razy ale chciał bym poprosić o wasze szczere odpowiedzi Dzięki i pozdrawiam
  4. Nie chodzi mi o zmieniarkę tylko o podłączenie radia z tylu, porównaj jaka nasz kostkę
  5. Ja w swoim wyrzuciłem ta bawełnę ale może jest faktycznie tak jak wy mówicie tylko czy istnieje możliwość ze ów bawełna zostanie zassana do silnika ? Bo juz nie pamietam jak to w tym dieslu jest skonstruowane.
  6. Te dwa pierwsze radyjka co podałes to te najstarsze, a te z przyciskiem mode maja " niby" możliwość podłączenia zmieniarki, niby ponieważ u mnie nie działa nie wiem dlaczego. Ja ci powiem tak weź zobacz na jakich kabelkach masz z tylu podłączone i wtedy porównaj czy któreś z tych radyjek bd pasować
  7. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    A jeszcze mam takie pytanko czy ja potrzebuje do zmieniarki jakiś modulator lub coś takiego??
  8. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    Mam dźwięk wtedy
  9. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    nie, nie kolego moje jest bussines ( foto w załączniku), gdy podłączyłem zmieniarkę na wyswietlaczu pokazuje CD od1 do6 oraz numer utworu. Nie mam pojęcia jak sie z tym uporać, i nie wiem czy szukać jeszcze jednego kabla za radiem bo może coś złe podłączam albo czegoś brakuje http://naforum.zapodaj.net/f7f2c47d816a.jpg.html
  10. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    Chlopie a jakie masz w temacie i na zdjęciu. Z radiem kasetowym współgra zmieniarka CD odpowiada za to przycisk mode. Nie udzielaj sie "chłopie" pytam kogos kto miał z tym styczność
  11. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    Ktokolwiek panowie ?? Bo nie ogarnę tego sam
  12. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    http://naforum.zapodaj.net/30f2221d6e7c.jpg.html
  13. Patryke46325ci odpowiedział(a) na Patryke46325ci temat w E46
    Nie mogę znaleść informacji o takim konkretnym radiu. Na rysunku poniżej są tak jak by 3 wtyczki jedna duża i dwie małe pod spodem zaznaczone strzałką, przeglądając fora i filmiki na yt wszyscy maja tam gniazda z których wystają piny a u mnie w jedny wystają a do drugiego wchodzą (samiczka) i teraz tak to tego gniazda zaznaczonego czerwona strzałka podpiolem kabel aux i nic nie działało wiec kupiłem zmieniarkę podłączyłem w bagażniku na dwa kable elegancko słychać ze śmiga pracuje przezuca płyty na radyjku tez czyta płyty ale dźwięku nie ma, moje pytanie jest takie czy takie radio obsługuje aux i zmieniarkę czy musze zmienić radio na CD
  14. Patryke46325ci opublikował(a) temat w E46
    Witam panowie Posiadam radio kasetowe z wtyczkami których nie mogę znaleść w zadnymi innym temacie ani na yt. Nie znam sie na elektryce samochodowej dlatego wstawiam foto http://naforum.zapodaj.net/50d3f3e378a1.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/50d3f3e378a1.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/7a44854b9e39.jpg.html Kupiłem tez kabel aux i zmieniarkę do bagażnika i dalej nie ma dźwięku Ktoś ma pojęcie co podziałać z tym radiem zeby grała muzyka? Dzięki i pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.