:search: :search: :search: :search: Witam wszystkich. Mam następujący problem, mianowicie nie mogę się dostać do samochodu. Kluczyk mam rozkodowany, samochód zamknąłem przekręcając kluczyk w prawo, ale tu zonk, gdy chciałem otworzyć, przekręcając w lewo uniemożliwia mi to baaardzo duży opór. W bagażniku zamek nie działa. i tu moje pytanie, czy macie jakiś pomysł, żeby otworzyć moją najukochańszą bez niszczenia czegokolwiek i bez wzywania "służb specjalnych" ? Jestem od miesiąca na L4 i trochę cienko z kasą. ;/ Bardzo proszę o pomoc.