Witam wszystkich serdecznie , jestem szczęśliwym nabywcą pierwszego BMW e46 330d. Mam problem z czujnikiem poziomu oleju i mam nadzieje , że tutaj może w końcu dostanę jakąś diagnoze :) Wygląda to tak : Po odpaleniu samochodu włącza się kontrolka oleju (pomarańczowo) jednakże po chwili gaśnie , olej był wymieniany 3 miesiące temu , na bagnecie stan jest okej. Prawdopodobnie musze wymienić znów olej by zobaczyć co jest granę lecz sama wymiana oleju kosztuje mnie 500 zł w tym silniku , a więc liczę na pomoc !