-
e61 LCI 520d. Automat sam zmienia tryb.
Problemem była przepalona wiązka skrzyni biegów.
-
e61 LCI 520d. Automat sam zmienia tryb.
Nikt nie miał nic podobnego?
-
e61 LCI 520d. Automat sam zmienia tryb.
Witam, mam problem ze swoją e61, mianowicie przy skręcie w lewo auto czasami zmieni tryb pracy skrzyni z drive na manualny, robi to na różnych biegach. Joystick cały czas jest w położeniu D, a biegi działają tak jakby znajdywał się w trybie manualnym. Po wyprostowaniu kół po chwili wszystko samo wraca do normy. Na kompie auto nie ma żadnych błędów mogących wskazywać na przyczynę. Miał może ktoś podobną awarię??
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
Filtr był już mocno zapchany, więc zdecydowałem sie na jego wycięcie, zobaczymy co będzie dalej...
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
A katalizator zostawiłeś? Zobacze co jutro fachowcy powiedzą, ale mimo wszystko skłaniam się do pozbycia filtra.
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
A katalizator zostawiłeś? Zobacze co jutro fachowcy powiedzą fachowcy, ale mimo wszystko skłaniam się do pozbycia filtra.
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
Chodzi Ci o te klapki w kolektorze dolotowym? Mam je wycięte, a dpfu pozbywam się jutro.
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
Części wymieniałem bo na początku trzęsła dosyć mocno. Koło miało popękaną gumę więc je zmieniłem, trochę się poprawiło, z nowymi poduszkami było już dużo lepiej, ale ciągle czuć mrowienie w fotelu.
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
Testu przelewowego nie robiłem, ale korekcje sprawdzałem i było wszystko w ok tzn. nie przekraczały 1.0 w żadną stronę.
-
E60 520D M47 dziwne wibracje/drgania podczas jazdy na luzie
Witam, ja też mam n47 z 2008 roku w automacie, auto mrowi na neutralu. Wymieniłem konwerter, koło pasowe corteco, wszystkie 3 poduszki z ASO, pod koniec miesiąca wymienię ten łącznik elastyczny, zrobię to w ASO i wtedy dam znać jak to wygląda, bo też mnie szlag trafia z tym drganiem, nie jest mocno po prostu czuć, że auto chodzi, mam jeszcze jeden pomysł: elektrozawór od poduszek silnika, ale to dopiero po łączniku.
-
Pomoc w doborze skrzyni 2008 rok 525d 197km 3.0d
skrzynia jest ta sama w 520d i 525d, ale już sprzęgło hydrokinetyczne jest inne, 530d to już inna skrzynia i inny konwerter.
-
[N47] Odma
Jest zintegrowana, wymienia się całą pokrywę głowicy, ewentualnie można przeczyścić. Sam szukam teraz jakichś opcji w necie i co mnie zastanawia to część o nazwie: V20-1797 firmy VAICO.