witam :D jestem na forum od niedawna wiec wszystkich mile witam :D jestem szczesliwym posiadaczem BMW e36 compact 316i i od paru dni mam maly problem :( mianowicie ....zgaslo mi podswietlenie zagarow i kokpitu oraz nie dziala "brzeczek" sygnalizujacy wlaczone swiatla po wylaczeniu silnika.....bezpieczniki sprawdzalem i sa dobre ....PROSZE O POMOC :D
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.