Witam, przymierzam się do zakupu BMW E90 i wpadł mi w oko taki oto egzemplarz : http://allegro.pl/bmw-330d-e90-92000km-2007r-xenon-skory-navi-serwis-i5430524371.html . Ktoś może był już i oglądał ? Odstrasza mnie trochę ten "Radom" :D. Na zdjęciach wydaje mi się, że auto wygląda na zadbane, przebieg trochę niski jak na ten rocznik. Byłbym wdzięczny za wszystkie informacje jeżeli ktoś coś posiada na temat tego auta. Pozdrawiam.