Tak masz racje. To auto może być "kosmos" łup kosmos. Znudziły mnie wycieczki po kraju i oglądanie sztrucli co tylko na zajęciach wyglądają super, a po oględzinach to nie wiesz czy śmiać się czy płakać. Dziś lub jutro jadę oglądać X bo mam blisko i nie będę rwał włosów z głowy jak się okaże "kosmos" :shock: Z innej beczki sprawdza ktoś na forum historię? Bo teraz trzeba takie auta przeskanować od początku do końca by się nie okazało że jest z dwóch i dobrze zrobione na rodzinnym podwórku.
Witam, Proszę o opinie na temat tego ogłoszenia, może ktoś już oglądał i może powiedzieć coś więcej. http://allegro.pl/kosmiczne-bmw-e38-740il-unikat-fajny-stan-polecam-i7225247579.html#thumb/10 Dziękuję z góry za wszystkie wpisy Marcin
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.