Witam Posiadam od niedawna bmw e 46 z 2003 roku 2 l 150 km Mam pytanie odnośnie instrukcji obsługi radia PL nigdzie nie mogę znaleźć takiej instrukcji proszę o linka. Drugie pytanie odnośnie vebasta jakie posiadam w BMW jak ono działa bo nie mam do niego pilota. Czy w bmw e46 klapa bagażnika po otwarciu pilota powinna sam iść do góry? U mnie tylko słychać jak się otwiera i nie Idze w górę czy może być to wina siłowników.