Witam Wszystkich Mam problem ze sterownikiem świec żarowych. Więc chciałem się zapytać może ktoś wie. Gdzie on się znajduje ? I czy ma jakiś może bezpiecznik a jak tak to gdzie ? Z góry dzieki za odpowiedź 525 TDS 98
Witam Moja bunia nie chce odpalić sprawdziłem ja na komputerku i wyszedł bład: GLOW DURATION CONTROL moduł DDE . Co to może oznaczać ? Jak to naprawić ? Moje autko to 525 TDS 98 rok automat. Z góry dzieki za pomoc.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.