Witam , mam problem ( wszytskie 4 elektryczne) gdyż ostatnio bawłem sie funkcja "domykanie szyby z pilota" i wszytskie pozostale ktore byly otwarte a tylna prawa sie otworzyla, na przycisku rownierz dziła otwieranie w druga strone niz pozostale , i pytanie gdzie może tkwic problem? zle podlaczenie pod silniczek? Jesli tak to jak to rzebrac badz zrobic? 2 Pytanie tylna lewa otworzy sie ale juz nie podniesie , obstawiam szyby , dobrze mysle? dziekuje i pozdrawiam , Kuba