Już kupiłem używkę od Coupe, czekam jeszcze na gumę, też używka bo grubo ponad 200 pln za nówkę to raczej przesada ;) "nowy" wał różni się tylko jakimś takim pierścieniem przy gumie a tak to chyba identyczny. http://www.iv.pl/images/81222644755178687475.jpg A co do starego wału, już mówiłem, uszkodzone jet mocowanie. Strach go wsadzać z powrotem. http://iv.pl/images/71412820987825064651.jpg