Witam. Widziałem twój wózek na ulicy i muszę przyznać że wygląda zacnie :wink: pomijając, że jeździ pewnie jeszcze lepiej. Jeżeli chodzi o felgi wspomniane gdzieś wyżej czyli: ROHANA to właśnie założył je gość z forum A4. Trzeba przyznać że urywają... Wstawię obrazki, może się nie pogryzą ;) http://i.imgur.com/dHlYLKPh.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/25/ef61235fb10009b16b2abe03edc5cd40.jpg