Witam, ostatnio nabyłem E36 316i M40 z 1992r. okazyjnie, wyszła mnie prawie darmo, bo dorzucił poprzedni sprzedawca ładne stylingi. Od początku podczas jazdy czy to na gazie, czy na benzynie coś cyka, regularnie. Podczas jazdy w mieście z otwartymi szybami słychać to dość wyraźnie, co lekko mówiąc strasznie mnie wkurza. Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu? Link do filmiku z problemem: