Witam wszystkich Moze jeszcze raz opisze dokładniej, aby nie było nieporozumień (1 ) wkładam płyte do czytnika ,monitor robi sie biały,trwa to około 10 sekund ( w tym czasie nie me żadnego paska postępu wgrywania softu) następnie pojawia sie napis PROSZE CZEKAĆ trwa on około 5 sekund (nie ma również paska postepu wgrywania softu ) następnie na ekranie pojawiają sie równocześnie te dwa komunikaty w takiej kolejności (1)DIE SOFTWARE KONNTE ERFOLGREICH GELADEN WARDEN"(2) BITTE CD ENTNEHMEN UND MIT OK BESTATIGEN