Witajcie.Mam mały problem-brak zrozumienia jezyka niemieckiego-a w takim jezyku jest instrukcja obsługi BMW E65 730d 2004r-spowodował ze nieumiem sobie poradzic z zaprogramowaniem/rozgryzieniem 3 guzików znajdujących się po lewej części lusterka wstecznego-od spodu. Moze mi ktos jasno wytłumaczyc jak to sie programuje i do czego aż 3 guziki w lusteku wstecznym? :8)
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.