Skocz do zawartości

kropekkk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok pojadę na kanał, i po rozgrzaniu będę szukał . Dzięki bardzo za pomoc !
  2. płyn sprawdziłem, faktycznie było go mało , dolałem kontrolna zniknęła. pojawił się nowy problem, wąż górny jest dość twardy po jeździe, czy to normalne ? Czy prędkość mogła być przyczyną jakiegoś uszkodzenia ? ew co mogło się uszkodzić ?
  3. Witajcie Mam pewien problem. Ostatnio jadąc autostradą poniosła mnie fantazja i jechałem sobie Becią tak ok 200/215. Po jakimś czasie (ok 1km drogi) zaświeciła mi się kontrolka płynu chłodniczego, zwolniłem do ok 150 i zgasło . Wszystko było w normie podczas dalszej jazdy. Od tamtego czasu( ok tydzień ) rano przy zimnym silniku zapala się kontrolka ale tylko na chwile. Po przejechaniu ok 100 /150m gaśnie i wszystko jest jak należy. Samochód nie kopci, mleka pod korkiem nie ma, na bagnecie również czysto. Poziom oleju w normie samochód się nie przegrzewa. I tu moje pytanie : Co należało by sprawdzić, czy ew wybrać sie do mechanika. Jakie czynności wykonać na starcie ? Dzięki za Pomoc Pozdrawiam Damian

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.