Dzięki, gdzie dokładnie znajduje się ten podgrzewacz? Możliwe, że go uszkodziłem? Czy to jest tylko kabelek do czujnika temperatury znajdującego się w nadkolu?
Witam, miałem delikatną przygodę z krawężnikiem. Pytanie od czego jest ten kabelek widoczny na zdjęciach? http://iv.pl/images/02917601456901705654_thumb.jpg http://iv.pl/images/85015631621439866212_thumb.jpg http://iv.pl/images/09757850668133067827_thumb.jpg
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.