POMOCY!!!W mojej E-32 dmucha mi tylko na szyby,nie dzialaja zadne regulacje na twarz,nogi,ani tunel srodkowy,rowniez regulacja obrotow nadmuchu chodzi tylko na maxa.Nie wiem czy jest to tylko uszkodzenie panelu sterujacego?Moze ktos sie spotkal z taka awaria,A druga sprawa nie dzialaja mi podgrzewanie szyb,siedzen,ani dlugie swiatla.Prosze o pomoc,bo na razie jestem swiezy w temacie BMW> :cry2: